obuwie ortopedyczne dla dorosłych

obuwie ortopedyczne refundacja nfz bielsko 7

Co wyróżnia obuwie ortopedyczne spośród innych typów obuwia ?

Tradycyjnym przeznaczeniem obuwia jest ochrona stopy przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak: urazy mechaniczne, termiczne i inne. Obuwie ortopedyczne, poza spełnianiem wyżej wymienionych funkcji, służy wyrównywaniu, leczeniu oraz korekcji zarówno wrodzonych jak i nabytych wad kończyny dolnej.Jest to specjalnie zaprojektowane obuwie, które zapewnia stabilizację i ulgę w bólu nóg, kostek i stóp. W zależności od danego schorzenia, but ortopedyczny może posiadać obcas Thomasa, płaską, szeroką podeszwę, usztywniane pięty, szerokie i przody, może być zapinany na rzepy lub sznurowany.

Buty ortopedyczne wykonywane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość i dopasowanie. Szyjemy tylko ze skór naturalnych – na indywidualne zamówienie.

Jak zamówić:

Zgłosić się do naszego zakładu na ul. Ks. Stojałowskiego 9 w Bielsku-Białej. Na miejscu wykonamy obrys stopy oraz pobierzemy niezbędne pomiary. Wszystkie szczegóły odnośnie ceny, fasonu, koloru skóry uzgodnią Państwo podczas tej jednej, krótkiej wizyty.

Osoby chcące uzyskać refundacje na zamówione obuwie, powinny przed wizytą w naszym zakładzie odwiedzić lekarza specjalistę (ortopeda, neurolog, reumatolog, chirurg, lekarz rehabilitacji medycznej). Doktor po wstępnym rozpoznaniu wypisze zlecenia na obuwie ortopedyczne. Otrzymane zlecenie należy jeszcze potwierdzić w  punkcie Narodowego Funduszu Zdrowia właściwym dla naszego miejsca zamieszkania (w Bielsku –Białej na ul. Karpackiej 24).

Obuwie refundowane przez NFZ (dla dorosłych) przysługuje raz do roku !


Przykłady naszych realizacji:

 

obuwie ortopedyczne szewc bielskoa3szewc bielsko

obuwie ortopedyczne bielsko łukowa ortopedyczne nfz szewc bielsko a5naprawa obuwia bielsko