Rzeczoznawca ds. obuwia

14

 

        Wszystkich zainteresowanych informuję, iż posiadam tytuł rzeczoznawcy z zakresu obuwnictwa i kaletnictwa. Istnieje możliwość uzyskania opinii oraz opisu odnośnie uszkodzonego obuwia i  wyrobów skórzanych.
Kiedy korzystać z usług rzeczoznawcy ?

–  jeżeli chcemy zasięgnąć opinii niezależnego eksperta na tematy związane z obuwiem    i naprawami gwarancyjnymi.  Informacje, jakie możemy wtedy uzyskać są bardzo    pomocne dla osób, które są w trakcie procesu reklamacyjnego.

–  jeżeli prowadzimy sklep obuwniczy to jesteśmy niejako zobowiązani do przyjmowania    zgłoszeń reklamacyjnych. Mamy na to całe 14 dni. W tym czasie musimy rozpatrzyć    daną sprawę i podjąć decyzję, co z daną parą butów zrobić . Tu z pomocą sprzedawcy    przychodzi rzeczoznawca, który po dokładniejszym zapoznaniu się z wadliwym obuwiem,    będzie mógł stwierdzić – czy mamy do czynienia z wadą materiału, zaniedbaniem    producenta czy też winą samego użytkownika. Następnie zadecydować o tym, czy dana    reklamacja może zostać uznana czy też musi zostać odrzucona.

Wiedza osoby znającej się na naprawie obuwia, a dodatkowo posiadającej odpowiednie kwalifikacje jest często nieoceniona w takich sytuacjach.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do współpracy